Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada ağlamak üzülmek

Rüyada ağlamak üzülmek uzun zamandır devam eden maddi anlamdaki kısıtlı şartların, ileriki günlerde, umulmadık bir yerden ele geçen para vesilesiyle sıkıntıyla geçen sürecin atlatılarak, maddi manada herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada ağladığını görmek ticari faaliyetlerin geliştirilmesi yönündeki yapılan çalışmaların, ekonomik açıdan sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan bir akrabadan destek bularak sahip olunan şartların nihayetinde gelen ferah ortamla beraber olumlu olarak neticeleneceğine yorumlanan bir rüyadır. Rüyada ağlayarak konuşmak maddi manada kısıtlı şartlara sahip olanlarca görülen bir rüya olarak tabir edilirse, mali olarak yardım etmeyi seven birinin yardımıyla ayağa kalkmaya ve uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen maddi yöndeki kaygı verici durumların sona ermesine yorulur. Rüyada feryat figan ağlamak sarf edilen sözler nedeniyle eşler arasında kronik hale gelen sürtüşmelerin, yapılan fedakarlıklarla birlikte yerini uzlaşmaya bırakacağına ve böylelikle eşler arasındaki özlemle beklenen barışın sağlanılacağına tabir edilir. Rüyada kalp kırıklığı evlenmek isteyen bir kadının rüyasıysa, sosyal ilişkileri sağlam, kul hakkı yemekten çok korkan ve bir arkadaşının tanıştırdığı zengin bir gençle hayat boyu mutlu olacağı bir yuva kuracağına yorumlanır.

Rüyada üzülmek kahrolmak

Rüyada üzülmek kahrolmak kalan son imkanların da tükenmesine sebep olan mali anlamdaki kısıtlı imkanların tersine, çok kazançlı bir işe girmek suretiyle kazançların derece derece artış göstermesinin ardından, maddi yönde zengin bir hayat sürüleceğine işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada ağladığını görmek

Rüyada ağladığını görmek pahalı bir ev almak yönündeki gayretli çalışmanın, mali olarak sağladığı başarılarıyla tanınan biriyle iş kurup başarı sağlayarak sahip olunan ekonomik şartların akabinde gelen ferahlama ile birlikte sevindirici sonuçlarının alınmasına yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada ağlayarak konuşmak

Rüyada ağlayarak konuşmak ekonomik olarak darlıkla boğuşanlardaki psikolojiye göre tabirlenirse, ekonomik yönde son derece önemli imkanlara sahip bir tanıdığın desteğiyle maddi rahata ermeye ve gelirin çok az olması nedeniyle ortaya çıkan ekonomik yöndeki darlığın yerini ferahlığa terk etmesine yorumlanır.

Rüyada feryat figan ağlamak

Rüyada feryat figan ağlamak bazı hatalı davranışlar nedeniyle anne baba arasında uzunca zamandır devam eden sorunların, yaşanan onca üzüntüden sonra tatlıya bağlanarak sonlanacağına ve anne baba arasındaki çok istenen sağlıklı ortamın eskisi gibi olacağına yorumlanır. Rüyada kalp kırıklığı genç ve bekar bir erkeğin rüyasıysa, sevgi ve saygı odaklı ilişkiler kurmayı bilen, mutsuz bir evlilik yaşayıp boşanmış ve kendisini çok seven yakışıklı bir bayanla mutlu mesut devam edecek bir evlilik yapacağına tabirlenir.