Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada masa örtüsü işlemek

Rüyada masa örtüsü işlemek hesapta olmayan masrafların oluşturduğu maddi yöndeki olumsuz havanın artık sona erip, eski yatırımların değer kazanması sebebiyle parasızlıkla geçen yıllar geride bırakılarak, maddi yönde sözü geçen biri haline gelmeye tabirlenir. Rüyada masa örtüsü almak yeni ve pahalı eşyalar almaya yönelik çalışmaların, mali olarak sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan birinden alınan destekle ilerleyerek edinilen yeni güçlü parasal olanaklar nedeniyle mutluluk verici neticelerinin alınacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada masaya işleme yapan usta görmek ticari açıdan kısıtlanmışlık yaşayanlara göre bir yorum yapılırsa, mali olarak zenginliği bilinen arkadaştan yardım görmeye ve bu sayede alacakların tahsil edilememesinden dolayı yaşanan maddi manadaki sıkıntıların bitmesine yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada masa örtüsü yakmak

Rüyada masa örtüsü yakmak yapılan gereksiz harcamaların oluşturduğu mali manadaki kısıtlayıcı dönemin, çekilen tonla dertten sonra, eskiden yapılmış yatırımların değerlenmesi vesilesiyle ekonomik durumun son derece iyi bir seviyeye gelerek, parasal olarak çok büyük bir rahatlamanın söz konusu olacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada masa örtüsü almak

Rüyada masa örtüsü almak aslında satın alınması çok zor olan bir takım şeylere sahip olmakla ilgili sarf edilen gayretlerin, parasal manada çok geniş imkanlara sahip aile büyüğünden alınan para yardımıyla rahatlayarak elde edilen mali imkanların imkan sağladığı durumla birlikte mutluluk verici neticelerinin alınmasına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada masaya işleme yapan usta görmek

Rüyada masaya işleme yapan usta görmek maddi anlamda sorun yaşayanlarla alakalı değerlendirilirse, maddi anlamda zengin olduğu bilinen eski bir arkadaşın yardımıyla maddi menfaat elde etmeye ve böylece hayatın hemen her alanında problem çıkaran parasal yöndeki sorun olan şeylerin sona ermesine işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.