Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mavi bebek battaniyesi görmek

Rüyada mavi bebek battaniyesi görmek hesapta olmayan masrafların oluşturduğu ekonomik anlamdaki olumsuz durumun düzene girip, tahmin edilmeyen bir yerden gelen destekle birlikte gelirlerin artış göstererek, mali anlamda iyi geçecek bir döneme girileceğine yorumlanır. Rüyada beyaz bebek battaniyesi görmek kazançlı bir ticari faaliyete girmeye yönelik mücadelelerin, parasal yönde yardımda bulunmayı seven birisinin desteğini alarak edinilen yeni mali imkanların oluşturduğu ferahlamayla beraber olumlu neticelerinin alınmasına tabirlenir. Rüyada sarı bebek battaniyesi görmek mali konularda yetersizlikleri olanlardan hareketle yorumlanırsa, maddi anlamda önemli oranda imkanları olan bir kimseyle iş kurmaya ve bunun sonunda da ödemelerin yapılamamasına neden olan parasal anlamdaki yoksulluğun yerini ferahlığa terk etmesine işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyada kırmızı bebek battaniyesi görmek yapılan saygısızlıklar sebebiyle eski sevgililer arasında epeydir süregelen sıkıntıların, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle sona ereceğine ve eski sevgililer arasındaki özlemle beklenen sağlıklı ilişkinin yeniden tesis edileceğine yorumlanır. Rüyada bebek battaniyesi görmek boşanmış bir kadının rüyasıysa, iyi huylu, oldukça geniş mali olanaklara sahip olan ve kendisiyle evlenmeyi isteyen orta yaşlı bir erkekle huzurun eksik olmadığı bir evlilik yapacağına yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada pembe bebek battaniyesi görmek

Rüyada pembe bebek battaniyesi görmek epeydir süregelen maddi anlamdaki son derece zorlayıcı şartların düzelmeye başlayıp, kazançlı bir ortaklığın gündeme gelmesiyle birlikte eski durumuna oranla çok daha fazla kar ederek, mali açıdan iyi bir duruma gelmeye tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada beyaz bebek battaniyesi görmek

Rüyada beyaz bebek battaniyesi görmek epeycedir araştırılan ticari işlere girmek yönündeki gayretli çalışmaların, maddi manada yardım etmeyi seven birisiyle ortak olup maddi menfaat sağlayarak edinilen maddi imkanların sonucunda hayırlı sonuçlarının alınacağına tabirlenir.

Rüyada sarı bebek battaniyesi görmek

Rüyada sarı bebek battaniyesi görmek parasal konularda sorunları olanlara göre bir yorum yapılırsa, mali anlamda geniş imkanlarıyla tanınan birisinden yardım görmeye ve hayatın olağan akışını olumsuz yönde etkileyen maddi yöndeki kısıtlanmışlığın bitmesine tabir edilir.

Rüyada kırmızı bebek battaniyesi görmek

Rüyada kırmızı bebek battaniyesi görmek hakaret içeren sözler yüzünden eski dostlar arasında devam eden meselelerin, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle nihayet sona ereceğine ve eski dostlar arasındaki özlemle beklenen mutluluk ortamının eskisi gibi olacağına yorum yapılır. Rüyada bebek battaniyesi görmek evli olmayan bir erkeğin rüyasıysa, ahlaki değerlere bağlı, mutsuz bir evliliği sonlandırmış ve kendisiyle evlenmeyi isteyen sevdiği bir bayanla yuva kuracağına işaret etmesi gereken bir rüyadır.