Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mavi çerçeveli gözlük görmek

Rüyada mavi çerçeveli gözlük görmek son yıllarda bir çok sıkıntıya sebep olan ekonomik yöndeki dibe vuruşun, umulmayan bir anda, resmi kurumlara yapılan işler sebebiyle kazancın kademeli şekilde artış göstererek, parasal olarak oldukça rahatlayarak refah düzeyinin yükseleceğine tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Rüyada siyah çerçeveli gözlük görmek küçük yaşlardan beri düşlenen bir şeye sahip olmakla alakalı sarf edilen eforun, ekonomik yönde imkanları fazla olan tanıdık bir kimsenin desteğini alarak sahip olunan yeni güçlü parasal olanaklar sebebiyle olumlu sonuçlarının alınacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada mavi çerveli gözlük satın almak ekonomik olarak imkansızlıkları olanlardan tarafa yapılan analize göre, mali olarak zenginliğiyle tanınan birinin yardımıyla ayağa kalkmaya ve bu sayede uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen ekonomik yöndeki eksikliğin yerini rahatlamanın almasına tabir edilmesi gereken bir rüyadır. Rüyada gözlüklü kadın görmek alacak verecek davası nedeniyle rüya sahibinin akrabasıyla arasında gittikçe artan kızgınlıkların, çekilen onca sıkıntının ardından nihayet bulacağına, bu sayede rüya sahibinin akrabasıyla arasındaki özlem duyulan sağlıklı ilişkinin yeniden tesis edileceğine yorulur. Rüyada yeşil çerçeveli gözlük görmek rüyasını genç bir kadın görmüşse, herkesin güvendiği, kul hakkı yemekten çok korkan ve eskiden de tanıdığı bir kişiyle evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada mavi gözlük görmek

Rüyada mavi gözlük görmek ödemelerin yapılamamasına neden olan parasal yöndeki darlık halinin düzene girip, yeni bir ticari faaliyetten kazanılan para vesilesiyle imkansızlıklar içindeki dönemin son bularak, parasal yönde oldukça rahatlayarak refah düzeyinin yükseleceğine çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada siyah çerçeveli gözlük görmek

Rüyada siyah çerçeveli gözlük görmek eski evi değiştirmek yönündeki gayretli çalışmaların, ekonomik yönde fazlaca zengin olan birisinden yardım görerek edinilen maddi imkanlar sebebiyle sevindirici sonuçlarının alınmasına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada mavi çerveli gözlük satın almak

Rüyada mavi çerveli gözlük satın almak mali alanda sıkıntıda olanların hesaba katıldığı bir tabire göre, mali manada sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan bir kimseyle tanışmaya ve bunun sonucu olarak ta gelirin çok az olması nedeniyle ortaya çıkan mali anlamdaki yoksulluğun yerini ekonomik güçlenmenin almasına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada gözlüklü kadın görmek

Rüyada gözlüklü kadın görmek bazı hakların verilmemesi yüzünden karı koca arasında epeydir süregelen şiddetli tartışmaların, alınan sağlıklı kararların ardından uzlaşmayla sonuçlanacağına, böylece de karı koca arasındaki muhabbet ortamının sağlanılacağına tabir edilir. Rüyada yeşil çerçeveli gözlük görmek evlilik çağında bir erkeğin rüyasıysa, anlayışlı, maneviyata hak ettiği değeri veren ve sorunsuz bir ilişki kurabileceği karakterde birisiyle evliliğe giden bir beraberliğe başlayacağına işaret eden bir rüyadır.