Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mavi üniformalı asker görmek

Rüyada mavi üniformalı asker görmek yapılan gereksiz harcamaların oluşturduğu parasal yöndeki kısır döngünün sonucu olan üzüntülerin bitip, eski bir tanıdığın desteğiyle gelirlerin artış göstererek, parasal olarak oldukça rahatlayarak refah düzeyinin yükseleceğine yorulan bir rüyadır. Rüyada beyaz üniformalı asker görmek küçük yaşlardan beri düşlenen bir şeye sahip olmakla alakalı gayret ve çabaların, maddi yönde oldukça etkili olan birisinden yardım görerek ele geçen ekonomik imkanlar sebebiyle olumlu neticelerinin alınacağına yorulan bir rüyadır. Rüyada üniformalı asker olmak ticari imkansızlıklarla uğraşanların gördüğü bir rüya ise, maddi açıdan fazlaca etkin rolü olan bir adamla ortaklık yapıp çok para kazanmaya ve borçların ödenememesi yüzünden sıkıntı yaşatan mali anlamdaki üzüntü verici işlerin nihayet bulmasına yorumlanır.

Rüyada yeşil üniformalı asker görmek

Rüyada yeşil üniformalı asker görmek kalan son imkanların da tükenmesine sebep olan parasal manadaki sorunlu işlerin, parasızlıkla geçen zamana inat, maddi imkanları geniş bir arkadaşın desteği sayesinde maddi imkansızlıklar geride bırakılarak, ekonomik manada zenginlik ve refaha ulaşmaya işaret eden bir rüyadır.

Rüyada beyaz üniformalı asker görmek

Rüyada beyaz üniformalı asker görmek ev, araba ya da arsa almaya yönelik kurulan hayal ve yapılan çalışmaların, maddi olarak sahip olduğu geniş imkanlarıyla tanınan bir kimseyle tanışarak sahip olunan yeni maddi olanakların sunduğu imkanlarla güzel sonuçlarının alınacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyada üniformalı asker olmak

Rüyada üniformalı asker olmak parasal darlık yaşayanlar açısından yorumlanınca, parasal olarak zengin olduğu bilinen birisiyle mali ortaklığa girip para kazanmaya ve bunun sonunda da kar edilemeyen girişimler yüzünden yaşanan parasal yöndeki ağır şartların bitmesine yorulması gereken bir rüyadır.