Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mazbata almak

Rüyada mazbata almak ticaretin gün geçtikçe kötüye gitmesi sebebiyle ortaya çıkan maddi anlamdaki sıkıntılı şartların, parasız geçen onca zamandan sonra, resmi kurumlardan alınan destekle beraber kazanımların derece derece artmasının ardından, maddi manada ömrünün sonuna kadar rahat bir hayata kavuşacağına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır. Rüyada milletvekili olduğunu görmek ödenemeyen borçlarla alakalı sorunları çözmekle ilgili düzenli ve gayretli çalışmaların, maddi manada ciddi imkanlara sahip arkadaştan yardım görerek ele geçen yeni maddi olanakların getirdiği ferahlamayla birlikte mutluluk getirmesine işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada muhtar olduğunu görmek ekonomik açıdan olanaksızlık yaşayanlardaki psikolojiye göre tabirlenirse, maddi manada geniş imkanları olan biriyle iş kurup başarı sağlamaya ve bununla beraber zor ve sıkıntılı süreçlerin yaşanmasına neden olan maddi yöndeki sıkıntı veren durumun ortadan kalkmasına yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek bir takım yanlış anlaşılmalar nedeniyle akraba arasında bitmek bilmeyen problemli ilişkilerin, dostların araya girmesiyle birlikte anlaşmayla sonuçlanacağına, böylece de akraba arasındaki beklenen barışın eski haline döneceğine yorumlanır.

Rüyada belediye başkanı olduğunu görmek

Rüyada belediye başkanı olduğunu görmek alacakların tahsil edilememesinden dolayı yaşanan ekonomik manadaki bunaltıcı sürecin düzene girip, ortak kurulacak bir iş sebebiyle imkansızlıklar içindeki dönemin son bularak, parasal açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada milletvekili olduğunu görmek

Rüyada milletvekili olduğunu görmek borçlardan kurtulmaya yönelik yapılan planların, maddi açıdan elde ettiği başarılarıyla bilinen birinden alınan destekle ilerleyerek edinilen yeni şartların ardından hayırlı sonuçlarının alınacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada muhtar olduğunu görmek

Rüyada muhtar olduğunu görmek maddi manada olanaksızlık yaşayanlarla alakalı yoruma göre, parasal yönde yardımcı olmayı seven bir akrabanın yardımını almaya ve kalan son imkanların da tükenmesine sebep olan ekonomik manadaki verimsiz dönemin bitmesine işaret eder.

Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek

Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek açılan bazı zararlar sebebiyle eski sevgililer arasında ortaya çıkan kalp kırgınlıklarının, alınan sağlıklı kararların ardından yerini sükunete bırakacağına, böylelikle eski sevgililer arasındaki saadet ortamının tesis edileceğine yorumlanır.