Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada memede kitle olduğunu görmek

Rüyada memede kitle olduğunu görmek kar getirmeyen ticari faaliyetler yüzünden yaşanan maddi anlamdaki vahim durumun yükselişe geçip, çok kazançlı bir işe girmek suretiyle zamanla ekonomik seviyede artış sağlanılarak, ekonomik olarak çok iyi bir duruma gelineceğine yorum yapılır. Rüyada göğsünde tümör olduğunu görmek ticari faaliyetlerin geliştirilmesi yönündeki harcanan emeğin, maddi anlamda son derece geniş imkanları olan bir kimseye ticari ilişki kurarak ele geçen yeni önemli mali imkanların oluşturduğu ferahlamayla beraber mutluluk getireceğine işaret eden bir rüyadır. Rüyada göğsünde kitle olduğunu görmek parasal konularda sıkıntıda olanlarla ilgili yoruma göre, parasal anlamda fazlaca etkin rolü olan aile büyüğünden maddi destek alıp rahatlamaya ve bu vesile ile uzun süredir düzene sokulamayan mali anlamdaki sıkıntı veren durumun yerini ekonomik güçlenmenin almasına çıkabilecek bir rüyadır. Rüyada göğsünde şişlik görmek dostlar arasında bir süredir devam eden kırgınlıkların, dostların araya girmesiyle birlikte yerini anlaşmaya bırakacağına, dostlar arasındaki çok istenen huzurlu ilişkinin eski durumuna döneceğine tabirlenir. Rüyada annemin göğsünde kitle olduğunu görmek genç bir kadının rüyası ise, kendisine güven duyulan, maneviyat odaklı bir yaşam süren ve uyumlu bir ilişki kurabileceğini düşündüğü okumuş bir beyle huzurun eksik olmadığı bir yuva kuracağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada sağ göğsünde kitle görmek

Rüyada sağ göğsünde kitle görmek her manada sıkıntılı bir süreç yaşatan maddi yöndeki sorun çıkaran işlerin, parasız geçen günlere inat, maddi getirisi yüksek işlere girmeyle birlikte her geçen zaman daha fazla kazanarak, maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada göğsünde tümör olduğunu görmek

Rüyada göğsünde tümör olduğunu görmek pahalı eşyalar almaya yönelik harcanan emeğin, ekonomik manada zenginliğe sahip biriyle ortaklık edip kazanç sağlayarak ele geçen maddi olanaklarla birlikte olumlu meyvelerini vereceğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada göğsünde kitle olduğunu görmek

Rüyada göğsünde kitle olduğunu görmek parasal konularda problem yaşayanlardan yöne bir analiz yapmak gerekirse, ekonomik manada önemli derecede imkan sahibi olan aile büyüğünden maddi destek alıp rahatlamaya ve bu güzel gelişme sayesinde son yıllarda bir çok sıkıntıya sebep olan ekonomik yöndeki zarar ortamının nihayet bulmasına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada göğsünde şişlik görmek

Rüyada göğsünde şişlik görmek iş yerindeki arkadaşlarıyla arasında giderek artan geçimsizliklerin, karşılıklı atılan adımlar vesilesiyle tatlıya bağlanacağına ve iş yerindeki arkadaşlarıyla arasındaki özlemle beklenen huzur ortamının yeniden tesis edileceğine yorumlanır. Rüyada annemin göğsünde kitle olduğunu görmek bekar bir erkeğin rüyasıysa, yumuşak huyluluğu ile tanınan, çok kazançlı bir ticaret yapan ve ortak bir tanıdık aracılığıyla tanıştığı genç bir kişiyle imrenilecek bir evlilik yapacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.