Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada merdiveni olmayan ev görmek

Rüyada merdiveni olmayan ev görmek zarar edilen işler yüzünden ortaya çıkan parasal anlamdaki yoksulluğun tersine dönüp, aileden görülecek yardımla beraber ekonomik durumun son derece iyi bir seviyeye gelerek, ekonomik olarak herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağına yorumlanan bir rüyadır. Rüyada merdivensiz ev görmek yıllardır hayal edilen lüks hayata sahip olmaya ilişkin özverili çalışmaların, maddi manada yardımcı olmayı seven akrabadan destek alarak edinilen ekonomik olanakların akabinde gelen ferahlama ile birlikte olumlu neticelerinin alınacağına yorumlanır. Rüyada evin merdiveni yok ticari anlamda olanaksızlık yaşayanları merkeze alan bir bakışla yorumlarsak, mali açıdan son derece önemli imkanlara sahip birinin yardımıyla ayağa kalkmaya ve genel masrafların karşılanamamasına sebep olan parasal manadaki vahim durumun bitmesine yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada cami merdiveni görmek bazı özel konular yüzünden kuzenler arasında giderek artan kavgaların, arkadaşların araya girmesiyle beraber uzlaşmayla sonuçlanacağına, bu sayede kuzenler arasındaki özlem duyulan huzurun eskiye döneceğine yorumlanır. Rüyada dar merdiven görmek rüyasını bekar bir kadın görmüşse, son derece ahlaklı, geniş ekonomik imkanları bulunan ve kendisini çok beğenen yakışıklı bir gençle yuva kuracağına tabir edilir.

Rüyada geniş merdivenli ev görmek

Rüyada geniş merdivenli ev görmek ödemelerin yapılamamasına neden olan ekonomik yöndeki kaygı verici durumların, epeyce bir sabır sürecinden sonra, devlet kapısından gelen bir haberle birlikte maddi imkansızlıklar geride bırakılarak, maddi olarak yeni bir döneme girmeye tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada merdivensiz ev görmek

Rüyada merdivensiz ev görmek ticari faaliyetleri büyütmekle ilgili sarf edilen gayretin, mali açıdan önemli oranda imkanları olan birinin desteğiyle rahata ererek sahip olunan maddi imkanlar vesilesiyle olumlu olarak neticeleneceğine yorumlanır.

Rüyada evin merdiveni yok

Rüyada evin merdiveni yok mali alanda dar boğazda olanlardaki psikolojik duruma göre bir yorum yapılırsa, mali yönde büyük olanaklara sahip birinden destek alıp ilerlemeye ve bu güzel gelişme sayesinde bir türlü düzeltilemeyen işler yüzünden ortaya çıkan maddi yöndeki problemlerin yerini ekonomik güçlenmenin almasına yorum yapılır.

Rüyada cami merdiveni görmek

Rüyada cami merdiveni görmek rüya sahibinin ablasıyla arasında devam eden problemlerin, yaşanan türlü dertlerin ardından anlaşmayla sonuçlanacağına ve böylelikle rüya sahibinin ablasıyla arasındaki istenen saadet ortamının sağlanacağına yorumlanır. Rüyada dar merdiven görmek rüyasını genç bir erkek görmüşse, kişilikli, kul hakkı yemekten çok korkan ve eskiden beri tanıdığı sevdiği bir bayanla hayal ettiği aileye sahip olacağına tabir edilir.