Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mevlit hazırlığı yapmak

Rüyada mevlit hazırlığı yapmak bir çok ihtiyacın karşılanamamasına neden olan maddi yöndeki üzüntü verici işlerin tabiri caizse tam tersine, aile büyüklerinin desteğiyle mevcut durumundan çok daha fazla kazanç sağlayarak, ekonomik açıdan alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağı bir konuma ulaşmaya tabir edilen bir rüyadır. Rüyada ölen kişiye mevlid okutmak ticaret hayatına atılmakla alakalı çalışmaların, ekonomik olarak ciddi imkanları olan birisinin desteğini alarak edinilen yeni güçlü parasal olanaklar sayesinde olumlu neticelerinin alınmasına tabir edilen bir rüyadır. Rüyada yemekli mevlid okutmak ekonomik olarak zor şartlar içerisinde olanlara uygun bir yorumlama yapılırsa, mali manada son derece geniş imkanları olan birisinden yardım görmeye ve bu güzel gelişme sayesinde bir çok olumsuz durumun yaşanmasına neden olan maddi anlamdaki zor şartların sonlanmasına işaret etmesi gereken bir rüyadır. Rüyada mevlit görmek söylenen yalanlar yüzünden akrabalar arasında ortaya çıkan sürtüşmelerin, yaşanan türlü dertlerin ardından anlaşmayla sonuçlanacağına, bu sebeple akrabalar arasındaki çok arzulanan mutluluk ortamının tesis edileceğine yorulur. Rüyada mevlidi şerif okumak dul bir kadının rüyasıysa, ahlaki değerlere bağlı, oldukça geniş mali olanaklara sahip olan ve iyi tanıdığı orta yaşlı bir erkekle hayalindeki mutlu yuvayı kuracağına yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada evinde mevlit hazırlığı yapmak

Rüyada evinde mevlit hazırlığı yapmak atılan yanlış adımlar yüzünden gündeme gelen maddi anlamdaki üzüntü verici işlerin nihayet sona erip, sürpriz bir gelişmeyle kazancın kademeli şekilde artış göstererek, parasal açıdan iyi bir duruma gelmeye tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada ölen kişiye mevlid okutmak

Rüyada ölen kişiye mevlid okutmak daha geniş bir ev almakla ilgili gösterilen gayretin, mali yönde zengin olanaklara sahip olan birisinden yardım görerek ele geçen güçlü ekonomik imkanların akabinde güzel sonuçlarının alınmasına tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada yemekli mevlid okutmak

Rüyada yemekli mevlid okutmak ticari anlamda yetersizlikleri olanlarla alakalı yoruma göre, parasal anlamda fazlaca zengin olan bir akrabanın yardımını almaya ve bununla beraber yıpratıcı ve üzücü bir dönemin yaşanmasına neden olan parasal manadaki zor şartların son bulmasına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada mevlit görmek

Rüyada mevlit görmek vaatlerin yerine getirilmemesi nedeniyle iş yerindeki arkadaşlarıyla arasında bitmek bilmeyen kızgınlıkların, yaşanan ilginç bir olay vesilesiyle yerini anlaşmaya bırakacağına, böylelikle iş yerindeki arkadaşlarıyla arasındaki özlem duyulan mutluluğun yeniden sağlanılacağına tabir edilir. Rüyada mevlidi şerif okumak rüyasını gören kişi genç bir erkekse, iyi huylu ve anlayışlı, maddi açıdan imkanları geniş olan ve uzak akraba çevresinden olan kültürlü bir hanımla evlilik yapacağına yorumlanan bir rüyadır.