Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mevlüte gittiğini görmek

Rüyada mevlüte gittiğini görmek beklenen yardımın gelmemesinden dolayı yaşanan maddi manadaki kötüye gidişin, parasız geçen onca zamandan sonra, alınan mali destekle birlikte mali imkanların genişleyerek, ekonomik olarak huzurlu bir döneme girileceğine yorulur. Rüyada mevlüte gidememek normal şartlarda satın alınamayan bazı eşyaları almakla alakalı verilen mücadelenin, mali yönde son derece zengin bir akrabanın yardımını alarak edinilen yeni önemli mali imkanlar sebebiyle mutluluk verici neticelerinin alınacağına çıkması beklenen bir rüyadır. Rüyada mevlüte davet edilmek ticari alanda sıkıntı yaşayanlardan yöne bir analiz yapmak gerekirse, ekonomik olarak oldukça zengin olan arkadaştan yardım görmeye ve bu vesile ile borçların ödenememesi yüzünden sıkıntı yaşatan ekonomik yöndeki son derece sıkışık olan durumun bitmesine çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada mevlüte çağırılmak

Rüyada mevlüte çağırılmak kar getirmeyen ticari faaliyetler yüzünden yaşanan mali manadaki yetersizliğin, umulmayan bir anda, ortak yapılan bir iş vesilesiyle mevcut halinden çok daha fazla kar ederek, mali manada imrendirecek bir varlığa kavuşmaya çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada mevlüte gidememek

Rüyada mevlüte gidememek eskimiş eşyaların yenileriyle değiştirilmesi yönündeki çalışmaların, ekonomik olarak büyük olanaklara sahip aile büyüğünden alınan ekonomik destekle birlikte güç kazanarak elde edilen ekonomik imkanlarla beraber olumlu neticelerinin alınacağına çıkması beklenen bir rüyadır.

Rüyada mevlüte davet edilmek

Rüyada mevlüte davet edilmek ekonomik olarak problem yaşayanlardan hareketle yorumlanırsa, mali açıdan imkanları fazla olan akrabadan destek almaya ve bunun neticesinde de son zamanlarda oldukça zorlayan parasal yöndeki sıkıntı veren durumun nihayet bulmasına yorulması mümkün olan bir rüyadır.