Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mezar toprağı ellemek

Rüyada mezar toprağı ellemek hesapsızca atılan yanlış adımların sebep olduğu ekonomik yöndeki kısıtlı şartların, bu kadar çilenin çekilmesinden sonra, maddi yönden kuvvetli bir akrabanın yardımıyla daha fazla para kazanılarak, mali olarak çok iyi bir konuma kavuşulacağına yorulur. Rüyada kendi mezarına toprak atmak yatırımlık bir gayrimenkul satın almaya ilişkin harcanan emeğin, parasal yönde sahip olduğu geniş olanaklarıyla bilinen birinin yardımıyla ayağa kalkarak sahip olunan ekonomik şartlar sebebiyle hayırlı sonuçlarının alınmasına tabir edilir. Rüyada mezar toprağı yemek parasal konularda problem yaşayanların gördüğü bir rüya ise, maddi yönde zengin olanakları olan bir akrabanın yardımını almaya ve uzun zamandır devam eden parasal manadaki zor şartların yerini rahatlamanın almasına yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada mezar toprağına dokunmak yapılan bazı hatalar yüzünden eski sevgililer arasında gittikçe çoğalan sıkıntıların, gösterilen iyi niyetler vesilesiyle uzlaşmayla sonuçlanacağına ve böylelikle eski sevgililer arasındaki çok istenen sağlıklı ilişkinin tekrar sağlanılacağına yorulur.

Rüyada mezarın toprağını düzeltmek

Rüyada mezarın toprağını düzeltmek uzun zamandır devam eden maddi manadaki olanaksızlıkların sona erip, eski bir tanıdığın desteğiyle günden güne daha çok kazanç sağlayarak, mali yönde ferahlamaya tabir edilir.

Rüyada kendi mezarına toprak atmak

Rüyada kendi mezarına toprak atmak aslında satın alınması çok zor olan bir takım şeylere sahip olmakla ilgili planların, ekonomik açıdan son derece geniş imkanları olan birisiyle parasal ilişki kurarak sahip olunan maddi olanaklar sebebiyle mutluluk verici sonuçlarının alınmasına tabir edilir.

Rüyada mezar toprağı yemek

Rüyada mezar toprağı yemek ticari alanda sorun yaşayanlar açısından tabir edilecek olursa, maddi açıdan yardımda bulunmaktan hoşlanan birisiyle mali ortaklığa girip para kazanmaya ve ödemelerin yapılamamasına neden olan mali anlamdaki düzensizliklerin artık sona ermesine yorumlanır.

Rüyada mezar toprağına dokunmak

Rüyada mezar toprağına dokunmak eski dostlar arasında epeydir süregelen sıkıntıların, alınan sağlıklı kararların ardından tatlıya bağlanarak sonlanacağına, böylece eski dostlar arasındaki mutluluğun sağlanılacağına yorumlanır.