Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mezardan canlı bebek çıkarmak

Rüyada mezardan canlı bebek çıkarmak epeyce zamandır devam eden ekonomik anlamdaki belli imkansızlıkların, umulmayan bir anda, akrabalardan gelen ekonomik destek vesilesiyle kar ve kazancın bollaşarak, mali olarak üstünlük ve ayrıcalık elde edileceğine işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyada çocuğunu topraktan çıkarmak epeydir alınamayan ev veya arsayı almaya ilişkin düzenli ve gayretli çalışmaların, parasal olarak geniş imkanlarıyla tanınan biriyle ortaklık edip kazanç sağlayarak ele geçen mali olanakların akabinde gelen ferahlama ile birlikte hayırlı sonuçlarının alınmasına yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada bebek mezarı görmek parasal zor şartlar içerisinde olanlarla alakalı yoruma göre, ekonomik yönde son derece önemli imkanlara sahip bir kimseden maddi destek görmeye ve bu sayede psikolojik manada da türlü sıkıntılar çıkaran ekonomik yöndeki üzüntü verici işlerin bitmesine tabirlenir. Rüyada mezarda erkek bebek görmek bazı yanlış tutumlar sebebiyle eski sevgililer arasında bir süredir devam eden şiddetli tartışmaların, çekilen onca sıkıntının ardından son bulacağına ve böylelikle eski sevgililer arasındaki beklenen muhabbetin yeniden tesis edileceğine tabir edilir. Rüyada mezarda canlı bebek görmek evlenmek isteyen bir kadının rüyasıysa, vefakar olarak tanınan, maddi açıdan imkanları geniş olan ve iyi tanıdığı sevdiği bir erkekle aile kuracağına yorulur.

Rüyada mezardan bebek cesedi çıkarmak

Rüyada mezardan bebek cesedi çıkarmak uzun süredir düzene sokulamayan mali yöndeki son derece zorlayıcı şartların, parasız geçen günlere inat, yeni mali imkanlara kavuşmak suretiyle mali imkanların genişleyerek, ekonomik yönde çok güçlü olmaya ve en tepelere çıkmaya tabir edilir.

Rüyada çocuğunu topraktan çıkarmak

Rüyada çocuğunu topraktan çıkarmak işyerinin büyütülmesiyle alakalı verilen emeklerin, mali anlamda elde ettiği başarılarıyla bilinen bir kimseyle iş kurarak edinilen yeni ekonomik olanaklar nedeniyle olumlu neticelerinin alınacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada bebek mezarı görmek

Rüyada bebek mezarı görmek maddi anlamda zor durumda olanlarca görülen bir rüya olarak tabir edilirse, ekonomik yönde yardımda bulunmaktan hoşlanan birisiyle parasal ilişki kurup menfaatlenmeye ve bu güzel gelişme sayesinde beklenen şeylerin yerine gelmemesi sebebiyle ortaya çıkan mali yöndeki olumsuz havanın artık sona ermesine tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada mezarda erkek bebek görmek

Rüyada mezarda erkek bebek görmek sırların ortaya çıkarılması nedeniyle rüya sahibinin aile büyüğü ile arasında kronik hale gelen kırgınlıkların, iyi niyetli davranışlarla birlikte sona ereceğine ve böylelikle rüya sahibinin aile büyüğü ile arasındaki hasretle beklenen saadet halinin tekrar sağlanılacağına yorulur. Rüyada mezarda canlı bebek görmek rüyasını gören erkekse, insana güven veren, epeyce fazla maddi imkanı olan ve kendisine evlilik teklifinde bulunan okumuş bir bayanla herkesi imrendirecek bir evlilik yapacağına tabir edilir.