Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mezardan su aktığını görmek

Rüyada mezardan su aktığını görmek elde kalan son paranın da kaybına sebep olan parasal manadaki kısıtlı şartların nihayet düzene girip, güzel bir kazanç kapısının açılmasıyla beraber mazideki parasız dönemin ardından, maddi anlamda büyük bir zenginlik kazanılacağına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır. Rüyada mezardan su fışkırması eski arabayı yenisiyle değiştirmek yönündeki ortaya konulan mücadelenin, ekonomik manada oldukça zengin olan bir kimseden maddi destek görerek edinilen güçlü parasal olanaklar sebebiyle olumlu neticelerinin alınacağına tabirlenir. Rüyada mezarın suyla dolması parasal konularda sorun yaşayanlar açısından bakarsak, maddi açıdan imkanları geniş olan aile büyüğünden alınan ekonomik destekle birlikte güç kazanmaya ve bu vesile ile kar getirmeyen ticari faaliyetler yüzünden yaşanan mali manadaki problemlerin yerine rahatlığın gelmesine yorumlanır.

Rüyada mezardan su çıkması

Rüyada mezardan su çıkması neredeyse senelerdir gündemde olan mali yöndeki üzüntü verici işlerin düzelmeye başlayıp, devlet kapısından gelen bir haberle birlikte imkansızlıklar içindeki dönemin son bularak, parasal manada büyük bir servete kavuşmaya işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada mezardan su fışkırması

Rüyada mezardan su fışkırması ev veya araba sahibi olmakla ilgili ortaya konulan çabanın, maddi olarak imkanları geniş olan bir arkadaştan mali yardım alarak edinilen maddi imkanlarla birlikte güzel neticelerinin alınmasına tabirlenir.

Rüyada mezarın suyla dolması

Rüyada mezarın suyla dolması ticaretle alakalı kısıtlı şartlara sahip olanları hesaba katan bir analize göre, mali manada yardımda bulunmaktan hoşlanan birisinin desteğini almaya ve bunun neticesinde de psikolojik manada da türlü sıkıntılar çıkaran maddi yöndeki darlığın sona ermesine çıkması beklenen bir rüyadır.