Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mezarın çökmesi

Rüyada mezarın çökmesi ticari faaliyetlerin getirdiği zararın sebep olduğu ekonomik manadaki zorlukların nihayet düzene girip, umulmadık bir yerden ele geçen para vesilesiyle oldukça fazla maddi kazanç sağlanarak, mali manada huzurlu bir döneme girileceğine yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada mezar görmek ticarete yatırım yapmakla alakalı çalışmaların, ekonomik manada ciddi imkanları olan birisiyle kazançlı bir işe girerek elde edilen mali şartların nihayetinde güzel neticelerinin alınacağına yorulan bir rüyadır. Rüyada kendi mezarını görmek ticari alanda kazanç beklentisinde olanlar açısından bakarsak, parasal anlamda yardım etmeyi seven birisiyle mali ortaklığa girip para kazanmaya ve bunun neticesinde de geçmişten gelen borçlar sebebiyle ortaya çıkan mali yöndeki kısıtlanmışlığın sonlanmasına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Rüyada kabir görmek lafların yanlış anlaşılması nedeniyle aile içinde devam eden problemlerin, karşılıklı iyi niyet gösterilmesiyle birlikte son bulacağına, böylelikle aile içindeki hasreti çekilen barışçıl ortamın eskisi gibi olacağına tabir edilir. Rüyada mezar kazmak evli olmayan bir kadının rüyasıysa, sağlam karakterli, geçmiş yıllarda bir evlilik yaşamış ve kendisini çok seven orta yaşlı bir erkekle imrenilecek bir evlilik yapacağına tabir edilir.

Rüyada mezar açmak

Rüyada mezar açmak atılan yanlış adımlar yüzünden gündeme gelen mali yöndeki zor şartların, parasız geçen günlere inat, hiç akla gelmeyecek bir yerden alınan destek sayesinde ilerleyen hayatında daha fazla para kazanarak, ekonomik manada ferahlamaya yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada mezar görmek

Rüyada mezar görmek eski evi değiştirmek yönündeki ortaya konulan çabanın, mali olarak imkanları fazla olan bir akrabadan destek bularak elde edilen maddi imkanlar sebebiyle güzel neticelerinin alınacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyada kendi mezarını görmek

Rüyada kendi mezarını görmek ticaretle ilgili sıkıntıda olanların gördüğü bir rüya ise, parasal anlamda son derece önemli imkanlara sahip bir kimseyle tanışmaya ve bu gelişme vesilesiyle senelerdir belli bir standart oturtulamayan mali yöndeki sorun olan şeylerin yerini ekonomik güçlenmenin almasına yorumlanır.

Rüyada kabir görmek

Rüyada kabir görmek edilen hakaretler sebebiyle akraba arasında bir süredir devam eden tartışmaların, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle anlaşmaya bağlanacağına, böylece akraba arasındaki hasretle beklenen sağlıklı ortamın yakalanılacağına tabir edilir. Rüyada mezar kazmak rüyasını gören kişi bekar bir erkekse, saygılı kişiliğiyle bilinen, ekonomik olarak durumu oldukça iyi olan ve sorunsuz bir ilişki kurabileceği karakterde kültürlü bir kadınla herkesi imrendirecek bir evlilik yapacağına işaret eden bir rüyadır.