Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mezarlıkta evinin olması

Rüyada mezarlıkta evinin olması hayatın hemen her alanında problem çıkaran parasal yöndeki üzüntü verici işlerin, bu kadar çilenin çekilmesinden sonra, sürpriz bir gelişmeyle mazideki parasız dönemin ardından, maddi açıdan iyi bir duruma gelmeye yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada mezarlığa ev yapmak ticari faaliyetleri büyütmekle ilgili uygulanan planların, maddi olarak yardımda bulunmaktan hoşlanan bir adamla ortak olarak edinilen yeni maddi olanakların da oluşturduğu ferah ortamla birlikte olumlu neticelerinin alınacağına yorulması gereken bir rüyadır. Rüyada mezarlığa yakın ev görmek maddi yetersizlikleri olanlardaki psikolojik duruma göre bir yorum yapılırsa, maddi yönde son derece geniş imkanları olan birisiyle ticaret yapıp para kazanmaya ve bunun sonucu olarak ta günlük giderlerin dahi karşılanmasına engel olan maddi yöndeki yetersizlik halinin yerini ekonomik güçlenmenin almasına yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada mezarın üstüne ev yapmak akraba arasında epeydir süregelen kızgınlıkların, karşılıklı diyaloglar sayesinde son bulacağına, bu sayede akraba arasındaki istenen saadet halinin tekrar sağlanılacağına tabirlenir. Rüyada kabristanda ev görmek evliliği düşünen bir kadının rüyasıysa, son derece dürüst, ahiret hayatını önemseyen ve eskiden beri tanıdığı okumuş bir adamla sözleneceğine tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada evin içinde mezar görmek

Rüyada evin içinde mezar görmek hayatın hemen her alanında problem çıkaran maddi anlamdaki imkansızlıkların iyileşmeye başlayıp, karı ve kazancı yüksek işlere girilmesi nedeniyle zamanla zenginleşerek, mali manada büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada mezarlığa ev yapmak

Rüyada mezarlığa ev yapmak ticaret hayatına atılmakla alakalı ortaya konulan çabanın, mali açıdan ciddi imkanları olan birisiyle kazancı yüksek bir iş yaparak edinilen mali şartların getirisiyle olumlu meyvelerini vermesine yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada mezarlığa yakın ev görmek

Rüyada mezarlığa yakın ev görmek parayla ilgili yetersizlikleri olanların hesaba katıldığı bir tabire göre, maddi manada fazlaca etkin rolü olan bir kimseyle ticari ilişki kurmaya ve bunun sonunda da sıkıntı veren ve epey bir süreden beri devam eden maddi yöndeki belli imkansızlıkların sonlanmasına tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada mezarın üstüne ev yapmak

Rüyada mezarın üstüne ev yapmak yapılan bazı hatalar yüzünden aile arasında uzunca zamandır devam eden kavga ve çekişmelerin, daha sağlıklı kararlar alınmasıyla beraber anlaşmaya bağlanacağına, bu sebeple aile arasındaki özlemle beklenen muhabbetin eskisi gibi olacağına yorumlanır. Rüyada kabristanda ev görmek evlilik çağında bir erkeğin rüyasıysa, alıngan ve çekingen yapısıyla dikkat çeken, dünya ve ahiret dengesini gözeten ve iyi tanıdığı yakışıklı bir bayanla evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayacağına işaret eden bir rüyadır.