Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mezarlıkta yağmur yağdığını görmek

Rüyada mezarlıkta yağmur yağdığını görmek uzun zamandır bir türlü düzene girmeyen maddi anlamdaki yetersizliğin tam tersine, zengin aile fertlerinin yardımıyla para kazanmanın kolaylaşarak, parasal manada çok iyi bir seviyeye gelineceğine yorulması gereken bir rüyadır. Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek uzun zamandır almak istenen şeyleri satın almakla ilgili çalışmaların, mali olarak yardımda bulunmaktan hoşlanan aile büyüğünden alınan ekonomik destekle birlikte güç kazanarak edinilen yeni mali olanaklarla birlikte güzel neticelerinin alınmasına yorulan bir rüyadır. Rüyada bardaktan boşanırcasına yağmur yağdığını görmek maddi alanda sorunlarla uğraşanlardaki psikolojik duruma göre tabir edilince, mali yönde ciddi imkanlara sahip bir kimseyle ticari ilişki kurmaya ve bununla beraber türlü zorluk ve zahmetlere neden olan parasal yöndeki dibe vuruşun ortadan kalkmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada karla karışık yağmur yağdığını görmek bir takım maddi konular yüzünden rüya sahibinin kardeşiyle arasında bitmek bilmeyen sorunlu ilişkilerin, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle sona ereceğine, rüya sahibinin kardeşiyle arasındaki çok arzulanan saadet ortamının eskisi gibi olacağına tabir edilir. Rüyada yağmur yağdığını ve şimşek çaktığını görmek genç ve bekar bir kadının rüyasıysa, cömertliğiyle tanınan, kul hakkı yemekten çok korkan ve uzaktan akrabası olan bir beyle hayalindeki mutlu yuvayı kuracağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada gök gürültülü yağmur yağdığını görmek

Rüyada gök gürültülü yağmur yağdığını görmek beklenen şeylerin yerine gelmemesi sebebiyle ortaya çıkan ekonomik yöndeki vahim durumun, çok ta uzun olmayan bir zaman sonra, eskiden yapılmış yatırımların değerlenmesi vesilesiyle parasızlıkla geçen yıllar geride bırakılarak, mali manada büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek

Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek yeni bir otomobil satın almakla ilgili mücadelelerin, parasal anlamda imkanları geniş olan aile büyüğünden alınan para yardımıyla rahatlayarak edinilen güçlü parasal olanaklar nedeniyle olumlu sonuçlarının alınacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyada bardaktan boşanırcasına yağmur yağdığını görmek

Rüyada bardaktan boşanırcasına yağmur yağdığını görmek ticari açıdan beklentileri olanlardaki psikolojik duruma göre tabir edilince, parasal manada oldukça etkili olan aile büyüğünden maddi destek alıp rahatlamaya ve bunun getirisi olarak ta gelirin çok az olması nedeniyle ortaya çıkan mali manadaki üzüntü verici işlerin sona ermesine işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada karla karışık yağmur yağdığını görmek

Rüyada karla karışık yağmur yağdığını görmek rüya sahibinin babasıyla arasında gittikçe artan geçimsizliklerin, bazı kişilerin araya girmesiyle beraber sona ereceğine ve rüya sahibinin babasıyla arasındaki istenen muhabbet ortamının yeniden sağlanılacağına tabir edilir. Rüyada yağmur yağdığını ve şimşek çaktığını görmek genç bir erkeğin rüyası ise, dürüstlüğüyle ün yapmış, dünya ve ahiret dengesini gözeten ve kendisini çok beğenen bir genç kızla evlenip mutlu olacağına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.