Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mezarlıkta yemek yemek

Rüyada mezarlıkta yemek yemek ticari faaliyetlerin getirdiği zararın sebep olduğu parasal anlamdaki yoksulluğun artık sona erip, yeni ticari atılımlarla birlikte daha fazla para kazanılarak, parasal açıdan büyük bir zenginlik kazanılacağına tabir edilir. Rüyada mezara yemek dökmek daha geniş bir ev almakla ilgili sarf edilen çabanın, ekonomik yönde önemli derecede imkan sahibi olan bir kimseye ticari ilişki kurarak elde edilen yeni güçlü parasal olanakların imkan tanıdığı yeni şartlarla beraber mutluluk verici sonuçlarının alınmasına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir. Rüyada mezarlıkta yemek yapmak maddi sorunlarla uğraşanlara yönelik bir tabir yapılırsa, ekonomik açıdan son derece önemli imkanlara sahip bir adamla ortaklık yapıp çok para kazanmaya ve bunun sonucunda ticaretin gün geçtikçe kötüye gitmesi sebebiyle ortaya çıkan parasal anlamdaki verimsiz dönemin yerini ekonomik güçlenmenin almasına yönelik işaret eden bir rüyadır. Rüyada mezarlıkta yemek yiyenleri görmek dostlar arasında gündeme gelen şiddetli tartışmaların, dostların araya girmesiyle birlikte uzlaşmaya bağlanacağına ve dostlar arasındaki hasreti çekilen muhabbet ortamının yeniden tesis edileceğine yorulur.

Rüyada mezarlıkta yemek görmek

Rüyada mezarlıkta yemek görmek uzun süredir düzene sokulamayan parasal anlamdaki sorun olan şeylerin, parasız geçen onca zamandan sonra, sürpriz bir gelişmeyle çok kar etme imkanına kavuşularak, parasal açıdan yardımlarda bulunabilecek kadar güç sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada mezara yemek dökmek

Rüyada mezara yemek dökmek ev veya araba sahibi olmakla ilgili maksatların, ekonomik manada imkanları fazla olan birisiyle ticaret yapıp para kazanarak elde edilen maddi olanaklarla birlikte olumlu meyvelerini vermesine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada mezarlıkta yemek yapmak

Rüyada mezarlıkta yemek yapmak parasal imkansızlıkları olanlarca görülen bir rüya olarak tabir edilirse, parasal yönde önemli derecede imkan sahibi olan birisiyle kazancı yüksek bir iş yapmaya ve böylece zarar edilen işler yüzünden ortaya çıkan ekonomik anlamdaki kısıtlı şartların bitmesine yorumlanır.

Rüyada mezarlıkta yemek yiyenleri görmek

Rüyada mezarlıkta yemek yiyenleri görmek saygısız davranışlar yüzünden rüya sahibinin annesiyle arasında uzunca zamandır devam eden kızgınlık ve kırgınlıkların, yapılan fedakarlıklarla birlikte son bulacağına, bu nedenle rüya sahibinin annesiyle arasındaki arzu edilen huzur ortamının yakalanılacağına yorumlanır.