Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mezarlıktan ağaç kesmek

Rüyada mezarlıktan ağaç kesmek uzun süredir düzene sokulamayan parasal yöndeki yetersizlik halinin nihayet sona erip, aile büyüklerinin desteğiyle mali imkanların genişleyerek, parasal anlamda ferahlamaya işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada meşe ağacı kesmek yeni bir ev satın almakla ilgili maksatların, parasal anlamda imkanları fazla olan biriyle iş kurup başarı sağlayarak edinilen güçlü ekonomik imkanların getirisi sebebiyle hayırlı sonuçlarının alınacağına tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Rüyada ağaç kesenleri görmek ticaretle ilgili darlıkla boğuşanları dikkate alan bir bakış açısıyla tabir edilirse, ekonomik yönde ciddi imkanları olan akrabadan destek almaya ve bu sayede son yıllarda bir çok sıkıntıya sebep olan ekonomik manadaki zorlayıcı sürecin sona ermesine işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

Rüyada çam ağacı kesmek

Rüyada çam ağacı kesmek alacakların tahsil edilememesinden dolayı yaşanan ekonomik manadaki sıkıntılı durumların aksine, kazancı yüksek bir ortaklık vesilesiyle maddi durumun çok daha iyi bir dereceye gelerek, parasal açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada meşe ağacı kesmek

Rüyada meşe ağacı kesmek ticarete atılmaya yönelik özverili çalışmaların, mali açıdan yardımcı olmayı seven bir kimseye ticari ilişki kurarak ele geçen yeni mali olanakların getirisi sebebiyle mutluluk getireceğine tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır.

Rüyada ağaç kesenleri görmek

Rüyada ağaç kesenleri görmek mali alanda kısıtlı imkanlar içerisinde olanlarla ilgili yoruma göre, mali anlamda son derece zengin akrabayla ortaklığa girip kazanç elde etmeye ve bu durumla beraber türlü zorluk ve zahmetlere neden olan parasal yöndeki kısır döngünün nihayet sona ermesine tabir edilir.