Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada minibüsten inmek

Rüyada minibüsten inmek yapılan gereksiz harcamaların oluşturduğu mali anlamdaki düzensizlik halinin artık sona erip, akrabalardan gelen ekonomik destek vesilesiyle kazanımların derece derece artmasının ardından, maddi yönde yardımlarda bulunabilecek kadar güç sahibi olmaya tabirlenmesi muhtemel bir rüyadır. Rüyada dolmuştan indiğini görmek bir türlü imkan bulunamadığı için yapılamayan ödemelerin yapılmasıyla ilgili çalışmaların, parasal manada zenginliğe sahip arkadaştan yardım alarak sahip olunan güçlü parasal olanaklar sebebiyle olumlu olarak sonuçlanacağına yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada minibüsten birilerini indirmek parasal imkansızlıkları olanlardaki psikolojik duruma göre bir yorum yapılırsa, mali yönde çok geniş imkanlara sahip eski bir tanıdığın desteğiyle ekonomik menfaat temin etmeye ve böylece ödemelerin yapılamamasına neden olan mali anlamdaki sıkışıklığın sonlanmasına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır. Rüyada kalabalık minibüse binmek bazı hatalı davranışlar nedeniyle iki kardeş arasında gittikçe artan çekişmelerin, çekilen türlü sıkıntılardan sonra uzlaşmaya bağlanacağına, bu nedenle iki kardeş arasındaki hasreti çekilen muhabbet ortamının eskiye döneceğine tabirlenir. Rüyada arabadan indirilmek rüyasını evliliği düşleyen bir kadın görmüşse, vefalı yapısıyla dikkat çeken, maddi hiç bir sıkıntısı olmayan ve kendisine evlilik teklifi yapan bir kimseyle sözleneceğine yorum yapılır.

Rüyada belediye otobüsünden inmek

Rüyada belediye otobüsünden inmek bir çok ihtiyacın karşılanamamasına neden olan ekonomik manadaki kısıtlı şartların, çok ta uzun olmayan bir zaman sonra, devlet desteğiyle günden güne daha çok kazanç sağlayarak, mali olarak alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağı bir konuma ulaşmaya yorulur.

Rüyada dolmuştan indiğini görmek

Rüyada dolmuştan indiğini görmek ev sahibi olmaya yönelik ortaya konulan gayretin, mali açıdan yardımda bulunmayı seven bir kimseyle tanışarak edinilen yeni imkanların da oluşturduğu ferah ortamla birlikte mutluluk verici sonuçlarının alınmasına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada minibüsten birilerini indirmek

Rüyada minibüsten birilerini indirmek mali alanda beklenti içerisinde olanlardaki psikolojik duruma göre tabir edilince, mali yönde son derece önemli imkanlara sahip akrabayla ortaklığa girip kazanç elde etmeye ve bunun sonucunda her manada sıkıntılı bir süreç yaşatan mali yöndeki kısıtlı imkanların son bulmasına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada kalabalık minibüse binmek

Rüyada kalabalık minibüse binmek eşler arasında süregelen tartışmaların, yapılan diyalogların işe yaraması sonucunda anlaşmayla sonuçlanacağına ve böylelikle eşler arasındaki mutluluğun eskisi gibi olacağına tabir edilir. Rüyada arabadan indirilmek bekar bir erkeğin rüyasıysa, herkesin güvendiği, maneviyata gereken önemi veren ve görücü usulüyle tanıştığı okumuş bir kadınla mesut bir evlilik yapacağına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.