Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada mor elbise diktirmek

Rüyada mor elbise diktirmek hesapta olmayan masrafların oluşturduğu parasal manadaki yetersizliğin düzelip, alınan mali destekle birlikte oldukça fazla maddi kazanç sağlanarak, parasal açıdan özgürlüğe ve kolaylığa kavuşmaya yorumlanır. Rüyada mor elbise hediye almak ticarete atılmaya yönelik özverili çabaların, parasal olarak zenginliğe sahip bir kimseyle iş kurarak edinilen ekonomik imkanlar sebebiyle mutluluk getirmesine çıkabilecek bir rüyadır. Rüyada mor tişört giymek ticari açıdan imkansızlıklarla boğuşanlardaki psikolojik duruma göre tabir edilince, parasal yönde sahip olduğu geniş olanaklarıyla bilinen akrabayla ortaklığa girip kazanç elde etmeye ve böylece oldukça uzun bir süredir devam eden mali anlamdaki olanaksızlıkların artık sona ermesine tabirlenmesi gereken bir rüyadır. Rüyada mor gelinlik giymek geçmişte yaşanan bazı konular sebebiyle aile içerisinde uzun süredir devam eden kızgınlıkların, yapılan diyalogların işe yaraması sonucunda nihayet bulacağına ve böylelikle aile içerisindeki saadet ortamının sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada mor elbise giymek

Rüyada mor elbise giymek son yıllarda bir çok sıkıntıya sebep olan mali yöndeki kaygı verici durumların, bunca sıkıntıdan sonra, kurulacak bir ortaklıkla beraber daha fazla para kazanılarak, maddi açıdan beklenen ekonomik rahatlığa yorumlanır.

Rüyada mor elbise hediye almak

Rüyada mor elbise hediye almak pahalı bir araba almak yönündeki çalışmaların, parasal anlamda ciddi imkanlara sahip birisiyle ortak olarak sahip olunan yeni önemli mali imkanların mümkün kıldığı imkanlarla beraber olumlu neticelerinin alınmasına çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada mor tişört giymek

Rüyada mor tişört giymek parasal anlamda sıkıntıda olanları merkeze alan bir bakışla yorumlarsak, parasal yönde elde ettiği başarılarıyla bilinen bir akrabadan destek bulmaya ve alacakların tahsil edilememesinden dolayı yaşanan mali anlamdaki zor şartların sona ermesine işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada mor gelinlik giymek

Rüyada mor gelinlik giymek para ve maddiyat yüzünden iş yerindeki arkadaşlarıyla arasında kronik hale gelen çekişmelerin, yaşanılan onca dertlerden sonra anlaşmayla sonuçlanacağına, iş yerindeki arkadaşlarıyla arasındaki hasreti çekilen huzur ortamının yeniden tesis edileceğine tabirlenir.