Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada moraran bebek görmek

Rüyada moraran bebek görmek beklentilerin karşılanmamasından dolayı ortaya çıkan maddi anlamdaki sıkıntılı durumların iyileşmeye başlayıp, umulmadık bir yerden ele geçen para vesilesiyle daha da fazla maddi kazanımlar elde ederek, mali manada rahata erip mutlu olmaya yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada vücutta morluk görmek daha lüks bir ev sahibi olmakla alakalı çalışmaların, mali olarak geniş imkanlarıyla bilinen birinin desteğiyle rahata ererek sahip olunan ekonomik şartların imkan tanıdığı yeni şartlarla beraber mutluluk verici sonuçlarının alınmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır. Rüyada morarmış yüz görmek ticaretle alakalı imkansızlıklarla uğraşanlar açısından tabir edilecek olursa, maddi manada geniş imkanlara sahip olduğu bilinen birinin yardımıyla ayağa kalkmaya ve bu vesileyle sıkıntı veren ve epey bir süreden beri devam eden mali manadaki kaygı verici durumların bitmesine yorulan bir rüyadır. Rüyada bebek görmek söylenen yalanlar yüzünden rüya sahibinin eşiyle arasında giderek artan geçimsizliklerin, dostların araya girmesiyle birlikte anlaşmaya bağlanacağına, böylece rüya sahibinin eşiyle arasındaki özlem duyulan saadet halinin yakalanılacağına yorumlanır.

Rüyada yüzü morarmış bebek görmek

Rüyada yüzü morarmış bebek görmek hayatın hemen her alanında problem çıkaran ekonomik anlamdaki zorlayıcı sürecin, parasız geçen günlere inat, aileden görülecek yardımla beraber ekonomik imkanların genişlemesinin ardından, mali açıdan büyük bir servete kavuşmaya yönelik işaret eden bir rüyadır.

Rüyada vücutta morluk görmek

Rüyada vücutta morluk görmek ev sahibi olmaya veya araba almaya ilişkin çalışmaların, mali açıdan son derece önemli imkanlara sahip birinin yardımıyla ayağa kalkarak sahip olunan mali şartlar vesilesiyle mutluluk verici sonuçlarının alınmasına işaret olarak tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada morarmış yüz görmek

Rüyada morarmış yüz görmek ekonomik olarak sorunlarla uğraşanlarla ilgili yoruma göre, ekonomik manada fazlaca etkin rolü olan birinden destek alıp ilerlemeye ve bu durumla beraber uzun süredir düzene sokulamayan parasal yöndeki eksikliğin yerini rahatlamanın almasına tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek yapılan bazı dedikodular sebebiyle eski arkadaşlar arasında gündeme gelen geçimsizliklerin, karşılıklı atılan iyi niyetli adımlarla birlikte uzlaşmaya bağlanacağına, böylelikle eski arkadaşlar arasındaki özlem duyulan mutluluk ortamının sağlanılacağına yorumlanır.