Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada muhabbet kuşunun ayağının kopması

Rüyada muhabbet kuşunun ayağının kopması oldukça sıkıntılı süreçler yaşanmasına neden olan ekonomik manadaki üzücü durumların bitip, maddi getirisi yüksek işlere girmeyle birlikte ekonomik imkanların genişlemesinin ardından, parasal olarak ferahlamaya yorumlanır. Rüyada muhabbet kuşunun konuşması ticari faaliyetleri büyütmekle ilgili gayretli çalışmaların, mali anlamda yardımda bulunmayı seven birisiyle mali ortaklığa girip para kazanarak ele geçen yeni mali şartlarla birlikte olumlu neticelerinin alınacağına işaret eder. Rüyada yeşil muhabbet kuşunun uçtuğunu görmek mali kısıtlı şartlara sahip olanlar açısından tabir edilecek olursa, parasal yönde önemli derecede imkan sahibi olan eski bir tanıdığın desteğiyle maddi kazanç sağlamaya ve bu vesile ile geçmişten gelen borçlar sebebiyle ortaya çıkan parasal anlamdaki son derece zorlayıcı şartların nihayet bulmasına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyada muhabbet kuşuna yem vermek bazı özel konular yüzünden rüya sahibinin kardeşiyle arasında devam eden sürtüşmelerin, bazı kişilerin arabuluculuk yapmasının ardından uzlaşmayla sonuçlanacağına ve rüya sahibinin kardeşiyle arasındaki hasretle beklenen barışın tekrar sağlanılacağına yorumlanır. Rüyada muhabbet kuşunun yumurtladığını görmek bekar olan bir kadının rüyasıysa, son derece dürüst, maddi hiç bir sıkıntısı olmayan ve huyuna uyum sağlayabileceğini düşündüğü zengin bir beyle mutlu bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada ayağı kırık muhabbet kuşu görmek

Rüyada ayağı kırık muhabbet kuşu görmek uzun zamandır devam eden mali anlamdaki sıkıntılı durumların, yakın bir zamanda, umulmadık bir yerden ele geçen para vesilesiyle çok kar etme imkanına kavuşularak, maddi yönde oldukça rahatlayarak refah düzeyinin yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada muhabbet kuşunun konuşması

Rüyada muhabbet kuşunun konuşması karlı bir ticaret yapmaya yönelik kurulan hayal ve yapılan çalışmaların, maddi manada çok geniş imkanlara sahip birisiyle ticaret yapıp para kazanarak elde edilen yeni güçlü ekonomik imkanların nihayetinde gelen ferah ortamla beraber olumlu meyvelerini vermesine işaret eder.

Rüyada yeşil muhabbet kuşunun uçtuğunu görmek

Rüyada yeşil muhabbet kuşunun uçtuğunu görmek maddi alanda olanaksızlık yaşayanlar açısından yorumlanınca, parasal anlamda çok güçlü bir tarafı olan biriyle iş kurup başarı sağlamaya ve günlük giderlerin dahi karşılanmasına engel olan ekonomik yöndeki kısıtlı şartların bitmesine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada muhabbet kuşuna yem vermek

Rüyada muhabbet kuşuna yem vermek arkadaşlar arasında epeydir süregelen çekişmelerin, bazı kişilerin arabuluculuk yapmasının ardından son bulacağına, bu sebeple arkadaşlar arasındaki istenen muhabbetin eskiye döneceğine tabir edilir.

Rüyada muhabbet kuşunun yumurtladığını görmek

Rüyada muhabbet kuşunun yumurtladığını görmek rüyasını gören erkekse, saygılı kişiliğiyle bilinen, hem maddi hem de manevi değerleri elinde tutan ve sorunsuz bir ilişki kurabileceği karakterde bir bayanla evlilik yapacağına tabir edilmesi mümkün olan bir rüyadır.