Gezen Cezve

sadece fikir verir!!!

Dikkat!!! Yorum sadece fikir vermek amaçlıdır.

Rüyada muhammed isimli birini görmek

Rüyada muhammed isimli birini görmek psikolojik manada da türlü sıkıntılar çıkaran maddi manadaki sıkıntı veren durumun, çok ta uzun olmayan bir zaman sonra, kurulacak bir ortaklıkla beraber daha fazla para kazanılarak, ekonomik yönde çok iyi bir noktaya gelineceğine yorumlanması gereken bir rüyadır. Rüyada muhammed isimli bebek görmek lüks bir otomobil satın almaya ilişkin çalışmaların, parasal anlamda zenginliği bilinen bir arkadaştan mali yardım alarak ele geçen ekonomik imkanlarla birlikte pozitif sonuçlarının alınacağına tabir edilir. Rüyada erkek çocuğa muhammed ismi koymak ticari alanda sorun yaşayanlardaki psikolojik duruma göre tabir edilince, maddi manada önemli derecede imkan sahibi olan akrabadan destek almaya ve böylece atılan yanlış adımlar yüzünden gündeme gelen mali anlamdaki belli imkansızlıkların sonlanmasına tabir edilir.

Rüyada hz muhammed ismini duymak

Rüyada hz muhammed ismini duymak kalan son imkanların da tükenmesine sebep olan ekonomik manadaki sıkıntılı sürecin, çok ta uzun olmayan bir zaman sonra, eskiden yapılmış yatırımların değerlenmesi vesilesiyle çok kar etme imkanına kavuşularak, maddi manada çok iyi bir konuma kavuşulacağına yorum yapılır.

Rüyada muhammed isimli bebek görmek

Rüyada muhammed isimli bebek görmek uzun zamandır düşünülen ticari faaliyete başlamakla ilgili disiplinli çalışmaların, ekonomik açıdan yardım etmeyi seven bir adamla ortaklık yapıp çok para kazanarak edinilen şartlar sebebiyle mutluluk getirmesine tabir edilir.

Rüyada erkek çocuğa muhammed ismi koymak

Rüyada erkek çocuğa muhammed ismi koymak parayla ilgili beklenti içerisinde olanlarla ilgili tabire göre, parasal manada ciddi imkanları olan birisinden yardım görmeye ve elde kalan son paranın da kaybına sebep olan parasal manadaki problemlerin son bulmasına işaret etmesi gereken bir rüyadır.